„KULTURA I TECHNIKI STUDIOWANIA” – obowiązkowa rejestracja dla studentów I roku studiów I stopnia

Szanowni Państwo,
w dniu 27 września 2021 r. o godzinie 12:00 rusza rejestracja na przedmiot „Kultura i techniki studiowania”, który jest obowiązkowy dla studentów pierwszego roku studiów I stopnia i jednolitych magisterskich.
Studenci studiów niestacjonarnych zapisują się na przedmiot, który w całości realizowany będzie na platformie Moodle w trybie asynchronicznym tzn. nie będzie zajęć kontaktowych z tego przedmiotu, jedynie zadania na platformie do wykonania.
Studenci studiów stacjonarnych zapisują się do wybranej grupy zajęciowej w zależności od preferowanego terminu zajęć. Zajęcia będą realizowane łącznie w 15 grupach każdego dnia tygodnia o różnych porach (rano i wieczorem), więc nie powinno być kolizji z planem zajęć żadnej z grup. Studenci stacjonarni zobowiązani są do uczestnictwa w zajęciach, które będą odbywały się przez MS Teams. Liczebność grup będzie ograniczona, aby zapewnić równomierny rozkład
uczestników, a o wpisie decyduje kolejność rejestracji.
Rejestracja trwa do 8 października 2021 r. do końca dnia, odbywa się przez system USOS i każdy student powinien dokonać jej indywidualnie zgodnie z przewodnikiem zamieszczonym w systemie USOS.
Koordynatorem przedmiotu jest Katarzyna Mikołajczyk (k.mikolajczyk@uksw.edu.pl)