4 października 2021 – spotkania organizacyjne dla studentów pierwszego roku studiów licencjackich oraz pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Historia.

W poniedziałek 4 października odbędą się spotkania organizacyjne dla studentów pierwszego roku studiów licencjackich oraz pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Historia.
I rok studiów licencjackich: godz. 10.00 – 11.15 – sala 108 bud. 23
I rok studiów magisterskich: godz. 11.30 – 12.30 – sala 108 bud. 23
W spotkaniu wezmą udział Dyrektor Instytutu Historii ks. prof. dr hab. Wojciech Zawadzki, Wicedyrektor dr Bartłomiej Dźwigała, Kierownik kierunku Historia dr Katarzyna Paduch, a także przedstawiciele Koła Naukowego Studentów i Doktorantów Historii.
W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań dotyczących Instytutu, planu zajęć, rejestracji na zajęcia, usosa itp.