HISTORIA

studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie

 

KIEROWNIK
KIERUNKU HISTORIA
dr KATARZYNA PADUCH

k.paduch@uksw.edu.pl

 

studia licencjackie, magisterskie

Jeżeli chcesz, poznać przeszłość, dawną kulturę oraz obyczaje? Jesteś ciekawy świata? Zastanawiasz się, jak dawne wydarzenia wpływają na teraźniejszą historię? Jeśli tak, zapraszamy na studia na kierunku historia w Instytucie Historii UKSW!
 
Dlaczego warto wybrać historię na UKSW?
 
Instytut Historii UKSW jest prężnie rozwijającą się jednostką naukową, w której zatrudnieni są naukowcy uczestniczący w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz projektach badawczych. Studiując na UKSW, będziecie mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania badawcze, a także poszerzać swoją wiedzę w ramach działalności m.in. Koła Studentów i Doktorantów Historii UKSW, cyklu wykładów Res Gestae, a także w ramach programów MOST oraz ERASMUS+ (zobacz bogatą ofertę programu Erasmus+ >>>).
 
Szeroka oferta dydaktyczna:
 
Starożytny Rzym czy Mazowsze w średniowieczu? Historia Polski czy historia powszechna? Nie musisz wybierać od razu. Studiując historię w Instytucie Historii UKSW, uzyskasz gruntowną i wszechstronną wiedzę w zakresie procesów historycznych zachodzących od starożytności do współczesności, nauk pomocniczych historii i warsztatu badawczego historyka.
 
Po studiach:
Po ukończeniu historii możesz pracować w placówkach naukowo-badawczych państwowych oraz samorządowych, muzeach, archiwach, bibliotekach, wydawnictwach, redakcjach czasopism historycznych, biurach podróży, a także w administracji państwowej itp. Po odbyciu odpowiedniego kształcenia możesz także podjąć pracę jako nauczyciel historii oraz wiedzy o społeczeństwie w placówkach oświatowych.
 
Studia to wspaniała przygoda!
 
Jeżeli chcecie, aby studia były wspaniałą przygodą, podczas której zdobędziecie gruntowną wiedzę historyczną oraz wiele przydatnych umiejętności praktycznych, które w przyszłości pozwolą Wam znaleźć perspektywiczną pracę oraz realizować swoje pasje

ZAPRASZAMY NA STUDIA NA KIERUNKU HISTORIA W INSTYTUCIE HISTORII UKSW!
OPRAC. K. P.

ADRES:

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23
01-938 Warszawa
inh@uksw.edu.pl


SEKRETARIAT INSTYTUTU
pok. 225
tel. 22 569681 w. 819NAPISZ DO NAS

 

   

   

  EGZAMINY I OBRONY

  zobacz więcej

  PLANY ZAJĘĆ

  zobacz więcej

  DYŻURY WYKŁADOWCÓW

  zobacz więcej

  KOŁA NAUKOWE

  zobacz więcej

  REGULAMINY

  zobacz więcej

  PROGRAMY STUDIÓW

  zobacz więcej

   

  Skip to content