Warsztaty ogólnouczelniane połączone z diagnozą kompetencji i pakietem indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym

Drogi Studencie,

w ramach rozwoju przyszłej kariery zawodowej, zapisz się na warsztaty ogólnouczelniane połączone z diagnozą kompetencji i pakietem indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym.

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich wydziałów ostatniego rocznika studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich na następujące tematy warsztatów:

• ABC własnego biznesu (CSDZ-ABK-ABC) – W CZWARTKI
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (CSDZ-ABK-BWM) – W PONIEDZIAŁKI
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie (CSDZ-ABK-NSV) – W ŚRODY
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (CSDZ-ABK-ZCZ) – WE WTORKI
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (CSDZ-ABK-KKP) – W PIĄTKI

Warsztaty będą realizowane w ramach projektu europejskiego „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 – 4 pkt ECTS.  Dodatkowo prowadzone będą konsultacje z doradca zawodowym. Zapisy poprzez USOSweb w terminie 28.09. – 12.10.2020 r.  Aby zapewnić komfort wyboru uruchomiliśmy rekrutację do 3 grup w ramach każdego przedmiotu.

Oprócz rejestracji w USOS obowiązują formularze aplikacyjne, dostępne na stronie Biura Karier, które należy wypełnić i dostarczyć do Biura projektu.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Biura Karier UKSW  http://bk.uksw.edu.pl/node/2319  lub pod numerem telefonu: 022 569 97 98

Zachęcamy do udziału.

Zespół Biura Karier UKSW