Rekrutacja na studia częściowe w ramach programu Erasmus w semestrze letnim 2020/2021.

Informujemy, że w systemie USOS została uruchomiona rekrutacja na studia częściowe w ramach programu Erasmus w sem. letnim 2020/2021.  Zdajemy sobie sprawę, że w tym wyjątkowo trudnym czasie decyzja o organizacji wyjazdów studentów może się wydawać Państwu nierozsądną. Mając jednak nadzieję, że w semestrze letnim studenci będą mieć możliwość realizacji wyjazdów na studia i praktyki organizację tych mobilności trzeba rozpocząć już teraz, gdy zakaz wyjazdów obowiązuje. W przypadku, gdyby jednak epidemia nie spowolniła i podróże zagraniczne, a przy okazji mobilności w ramach programu Erasmus+, mocno utrudnione, studenci będą mieć możliwość realizacji mobilności w formie tzw. blended mobility.  Oznacza to, że mobilność może rozpocząć się w formie wirtualnej i zakończyć fizycznie w kraju uczelni przyjmującej w momencie, gdy będzie to możliwe.

W chwili obecnej jesteśmy na etapie opracowywania zasad realizacji oraz zasad finansowania takich mobilności mieszanych. Gdy tylko będziemy mieć gotowe wszelkie wytyczne w tej sprawie niezwłocznie Państwa o tym poinformujemy.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy: b.dzwigala@uksw.edu.pl”